Waar ben je naar op zoek?

Quick Mill 3035 met geïntegreerde koffiemolen

Bij aanschaf van deze machine: een cadeaubon (t.w.v. €60)! 
De Quick Mill 3035 espressomachine heeft een geïntegreerde koffiemolen zodat je als een echte ‘barista’ het maximale uit je koffie kunt halen. De 3035 is vervaardigd uit de hoogste kwaliteit roestvrijstaal. De espressomachines van Quick Mill zijn beroemd om hun enorm lange levensduur. Het Quick Mill geheim schuilt in het gebruik van een thermoblock met koperen leiding. Dé oplossing tegen kalkaanslag. Deze Quick Mill espressomachine is erg snel op koffie temperatuur, dus binnen een paar minuten kun je van je eerste (espresso)koffie genieten. Voor de cappuccino drinkers is het ook goed nieuws, want binnen 10 seconden kan deze espressomachine stoom voor de mooiste cappuccino en latte machiato produceren.

Al meer dan 200 jaar kwaliteit

Het verhaal van De Pelikaan begint op 4 juli 1816

Hofleverancier

Bij Koninklijke beschikking

Gratis bezorging

Vanaf 50 euro in Nederland en 60 euro in België

 1.149,00

Beschrijving

Specificaties

Afmetingen bxhxd 320x380x280 mm
Inhoud waterreservoir 1.8 liter
Vermogen 1200 Watt
Gewicht 13 kg
Pompdruk 16 bar
Warmtebron Koperen thermoblok
Soort koffie Losse koffie & ESE servings
Stoom ja
Garantie 2 jaar
Kleuren zilver

De Quick Mill 3035 voor de Nederlandse en Belgische markt wijkt op verschillende punten af van machines die voor het buitenland geproduceerd worden.  Zo zijn de Quick Mill 3035 machines van Euroquick voorzien van een roestvast stalen (RVS) zetgroep adapter. Hierdoor gaat deze oneindig lang mee en komt het water niet in aanraking met aluminium.

Zetgroep Quick Mill

Zetgroep Quick Mill met RVS onderdelen.

De Quick Mill 3035 is uitgevoerd met een zware professionele filterdrager(ook vaak piston genoemd). Het handvat staat onder een hoek van 10º dat het indraaien van de filterdrager in de koffiegroep gemakkelijker maakt. Standaard wordt een 1 kops en een 2 kops filterbakje meegeleverd. Op de filterdrager zit standaard een dubbele koffie uitloop. Wanneer je één kopje koffie maakt dan zet je eenvoudig het espressokopje in het midden.

Extra informatie

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.